روش‌های ارسال سرو شیمی

پس از پردازش و بسته بندی سفارشات ثبت شده، بسته به اینکه فرد سفارش دهنده در کدام شهر ایران و مقدار سفارش وی چه‌قدر باشید، روش های مختلفی برای ارسال وجود دارد که در ادامه بررسی خواهد شد:

 

rosebox BFdSCxmqvYc unsplash

 

سفارش‌ شهرهایی که انبار سرو شیمی در آن وجود دارد

مشتریانی که آدرس دریافت سفارش آنها در شهر تهران، همدان و شیراز باشد به دو صورت زیر می توانند بسته خود را دریافت کنند.

  • مراجعه حضوری
  • ارسال در بازه زمانی انتخابی مشتری

در مدل مراجعه حضوری، مشتری انتخاب می کند که پس از آماده شدن سفارش، خودش برای دریافت آن به محل انبار یا دفتر مراجعه می کند. در این حالات کارشناسان سرو شیمی پس از آماده شدن سفارش با مشتری تماس می گیرند.

در مدل بازه زمانی انتخابی، مشتری یک بازه زمانی برای ارسال انتخاب می کند و واحد مراسلات سرو شیمی در بازه زمانی انتخاب شده، مرسوله را به مشتری تحویل می دهد.

سفارش‌های خارج از شهر تهران

نحوه ارسال در این حالت به سه صورت زیر می باشد.

  • ارسال با پست پیشتاز
  • ارسال با پست تیپاکس
  • ارسال با باربری

در این حالت سرو شیمی در سریع‌ترین زمان ممکن، سفارش را پردازش می‌کند و بسته به انتخاب مشتری با استفاده از یکی از روش های فوق، بسته ارسال می شود. در صورتی که بسته با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال شود، کد رهگیری برای مشتری پیامک می شود و مشتریان محترم با مراجعه به بخش رهگیری سفارشات می توانند وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنند.

با توجه به مدل کسب و کار سرو شیمی که مبتنی بر مدل B2B است اغلب سفارشات باید در قالب ارسال با باربری ارسال شوند. باربری‌ها در اغلب نقاط و شهرهای ایران دفتر دارند و امکان جابه‌جایی بار در هر حجم دلخواه به هر مکان دلخواه را دارا می‌باشند.